پیوندها
شماره حسابها
گفتگو
گزارش
تاریخ انتشار: 1394/06/30 10:17


مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان : دهه ولایت ، دهه انتظار نیازمندان از دستان یاریگردهه ولایت ، دهه انتظار نیازمندان از دستان یاریگر


مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان :

دهه ولایت ، دهه انتظار نیازمندان از دستان یاریگر

 

علی خلجی مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان در گفتگوی ویژه با خبرنگار روزنامه حمایت ، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و مروری بر یاد و خاطرات رزمندگان ، جانبازان ، آزادگان و شهدای معزّز دوران هشت سال دفاع مقدس با تأسی به فرموده معمار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه جنگ علاوه بر تمامی سختی ها ، رنجها و خساراتش ، عزت و شرف ، استقلال و آزادی ، خودکفایی و خودگردانی فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی و ... را بر کشور اسلامی ایران به ارمغان آورده و پرچم پرافتخار ایران اسلامی را در سرتاسر گیتی به اهتزاز درآورده و سر بلندی و سرافرازی ملت نجیب ، فهیم و قدرشناس ایران را به رخ جهانیان کشید و امنیت فعلی حاکم بر سراسر کشور حاصل تلاشها و خود مقدسی است که در راستای نجات و آزاد سازی خاک پاک میهن از تجاوز ارتش بعثی صهیونیستی رژیم معدوم عراق بوده و باید با حراست و حفاظت از ارزشها و دستاوردهای گرانقدر نظام مقدس اسلامی ، قدردان زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی تلاشگران و مدافعان عرصه های دفاع مقدس باشیم و با ادامه راه آنان با جان و دل از عزت و سربلندی کشور ، ملت و نظام اسلامی پاسداری نمود .

مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان در ادامه سخنانش اظهار داشت به منظور رسیدگی چهره به چهره به مشکلات زندانیان شهرستان ابهر در بازدید دوره ای دهه آخر شهریور ماه با تعداد 25 نفر از زندانیان آن شهرستان دیدار و از نزدیک با آنان مذاکره گردید و ضمن استماع مطالب و موارد مطروحه توسط آنان ، علیرغم ارایه ارشادات و راهنمائیهای لازم با ریاست زندان یاد شده نیز در خصوص نحوه دعوت از شکات آنان ، جلب نظر شکات در زمینه میزان گذشت رضایتمندانه ، تسریع در تحقیقات محلی ، تشکیل پرونده های حمایتی و ... رایزنی و تبادل افکار فیمابین بعمل آمده و اقدامات بدوی در زمینه مرتفع ساختن مشکلات بدهی آنها آغاز گردیده و با بررسی شرایط فردی ، خانوادگی ، اقتصادی و ... زندانیان معسر از پرداخت دیه ، بدهی مالی و ... معرفی به بانک و سایر مراکز حمایتی به ترتیب اولویت هر یک از آنان انجام خواهد شد .

مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان در پایان سخنانش خطاب به نیکوکار ، خیرین و عموم مردم همیشه در صحنه استان شور و شعور حسینی و دیار غواصان دریا دل زنجان اضافه کرد : از نیکوکاران نوعدوست و عموم مردم نجیب انتظار می رود در آستانه فرا رسیدن عید سعید قربان ، در دهه ولایت یعنی تا عید سعید غدیر با کمکهای مالی خویش زمینه آزاد سازی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمدی و محکومین مالی موجود در زندانها را فراهم ساخته و با تبعیت از مرام مولای متقیان حضرت علی (ع) در آستانه این دو عید بزرگ مسلمین ، نگرانی و مشکلات خانواده های زندانیان مذکور را مرتفع ساخته و در شادی آنها سهیم باشند که ستاد دیه استان در وقت اداری پذیرای خیرین نوعدوست بوده و شماره حسابهای 0105743556003 نزد بانک ملی شعبه امور اقتصادی و دارایی زنجان و 810610000000700793445548 IR نزد بانک شهر شعبه زنجان جهت استحضار و بهره برداری آن دسته از نیکوکاران و هم وطنان ارزشمندی که امکان مراجعه به ستاد دیه را ندارند معرفی می گردد . امید است با احسان و نیکوکاری خویش ، ذخیره و ره توشه سفر آخرت و حیات جاوید اخروی را از آن خود سازند .

به گفته مقام مسئول در حال حاضر تعداد 70 نفر از زندانیان شهرستان ابهر را زندانیان جرایم غیر عمدی تشکیل داده و دهه ولایت ، دهه انتظار این نیازمندان از دستان یاریگر می باشند . 29/6/94

 

 

 


نظرات بینندگان
نظر شما
 

   

 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان زنجان می باشد.