پیوندها
شماره حسابها
گفتگو
گزارش
تاریخ انتشار: 1396/04/17 09:59


گزارش برگزاری جشن های گلریزان به تفکیک در شهرستانهای زنجان، ابهر و خرمدره در ماه مبارک رمضانگزارش برگزاری جشن های گلریزان به تفکیک در شهرستانهای زنجان، ابهر و خرمدره در ماه مبارک رمضان


گزارش برگزاری جشن های گلریزان به تفکیک در شهرستانهای

زنجان، خرمدره، ابهر

درماه مبارک رمضان 1396

1-   گزارش جشن گلریزان شهرستان زنجان: پیرو مصوبات هیئت امناء ستاد دیه استان زنجان همچون سنوات گذشته جشن گلریزان سالجاری در روز شنبه مورخ 20/03/96 مصادف با 15 رمضان المبارک روز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در محل دارالقرآن با حضور مقامات قضایی و اجرایی و نیکوکاران و کسبه و ... با شکوه وصف ناپذیری آغاز، در این مراسم ریاست محترم کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان، نماینده ولی فقیه و امام جمعه محبوب زنجان به ایراد سخنرانی پرداخته و خیرین و نیکوکاران را ترغیب به کمکهای خداپسندانه جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد (غیر کلاهبرداری) نمودند. در خاتمه از مدعوین به همایش با افطاری پذیرایی گردید.

2-   گزارش جشن گلریزان شهرستان خرمدره: پیرو مصوبات هیئت امناء ستاد دیه استان زنجان همچون سنوات گذشته جشن گلریزان سالجاری در مورخ 22/03/96 مصادف با 17 رمضان المبارک در سالن کشاورزی فرمانداری با حضور مسئولین اجرایی و قضایی، خیرین و نیکوکاران آن شهرستان آغاز، در این مراسم نیز ریاست دادگستری شهرستان، فرماندار و امام جمعه محبوب شهرستان ، مدعوین را ترغیب به کمکهای خداپسندانه جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد نمودند. در پایان مراسم از مدعوین به همایش با افطاری پذیرایی گردید.

3-   گزارش جشن گلریزان شهرستان ابهر: پیرو مصوبات هیئت امناء ستاد دیه استان زنجان همچون سنوات گذشته جشن گلریزان سالجاری در مورخ 29/03/96 مصادف با 24 رمضان المبارک در سالن شهید باهنر آموزش و پرورش آن شهرستان با حضور مسئولین اجرایی و قضایی، خیرین و نیکوکاران آن شهرستان آغاز، در این مراسم نیز ریاست دادگستری شهرستان، امام جمعه محترم شهرستان، فرماندار به ایراد سخنرانی پرداخته و مدعوین شرکت کننده به همایش را ترغیب به کمکهای هر چه بیشتر به کمکهای خداپسندانه جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد نموده، در پایان مراسم از مدعوین به همایش با افطاری پذیرایی گردید. 

  

 

     


نظرات بینندگان
نظر شما
 

   

 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان زنجان می باشد.